SZEKRÉNYES ADAGOLÓK

Szekrényes adagolók telepítése fővállalkozásban. Saját fejlesztésű gépeink üzemelnek Békéscsabán, Mezőberényben, Szentesen, Csornán, Kőszegen, Sopronban, Solymáron...

Kőtörőgép váz

Stuttgart-i bányaipar területén érdekelt megrendelőnek gyártunk kőtörőgép vázat és rázócsúszdát.

Kőtörőgép váz és rázócsúszda

Állásajánlat

Gépgyártástechnológus

Munkakörbe keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Gyártási technológiai sorrend megtervezése
  • Termékekkel kapcsolatos elő- és utókalkulációk készítése
  • Termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • Gyártásban fellépő problémák analizálása
  • Műszaki dokumentáció kezelése, aktualizálása fejlesztése
  • Vállalaton belüli együttműködés a feladatokhoz kapcsolódó területekkel
  • Vállalaton kívüli kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki rajz magas fokú ismerete
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny)
  • Legalább 2 év  tapasztalat
  • Megmunkálási technológiák, megmunkáló szerszámok ismerete
  • Lakatos technológiai ismeretek
  • Mérőeszközök, ill. mérési technológiák ismerete
  • Tervezőprogram ismerete előny (AutoCAD, SolidEdge)
  • Műszaki dokumentációk biztos ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Technológia csoport
  • Gyártás technológus

Jelentkezni: írásban (keramiagep@keramiagep.hu) vagy

                                Kerámiagép Kft. 5600 Békéscsaba, Fiumei u. 5.

Referenciák

Szekrényes adagolók

Szekrényes adagolók telepítése fővállalkozásban. Saját fejlesztésű gépeink üzemelnek Békéscsabán (5), Mezőberényben, Szentesen, Csornán, Kőszegen, Sopronban, Solymáron...

Komplett futóművek

Rohrbach-i telephelyű cégnek erőművekben működő felszedő berendezések komplett futóműveit gyártjuk.

Hengerművek felújítása

Wadgassen-i gépgyárnak hengerművek felújításához komplett berendezéseket és alkatrészeket készítünk.